1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kobierzyce
Dodane January 16, 2021

Projektant - Konstruktor - Konstrukcje drewniane

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kobierzyce, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

OFERTA PRACY – Projektant-Konstruktor

(Różne stanowiska w dziale projektowym: Kierownik, Projektant, Asystent / w zależności od doświadczenia)

Oferta pracy na stanowisku „Projektant – Konstruktor konstrukcji drewnianych – wiązarów kratowych” w firmie zajmującej się projektowaniem, produkcją, montażem wiązarów dachowych, domów szkieletowych, stropów drewnianych.

Obecnie budujemy i powiększamy Nasz dział projektowy. Istnieją duże możliwości rozwoju, nauki i pracy na bardzo dobrych warunkach. Oferta pracy obejmuje różne szczeble stanowisk w dziale projektowym: Kierownik działu projektowego, Projektant, Asystent Projektanta.

Stanowisko:

·       Podstawowe wymagania:

- Doświadczenie w pracy jako projektant lub konstruktor w branży budownictwa

- Swoboda w posługiwaniu się oprogramowaniem typu AutoCad

- Znajomość podstawowych zagadnień projektowania budynków mieszkalnych

- Chęć do nauki i rozwoju zawodowego, sumienność i pracowitość

- Praca na pełny etat (lub do uzgodnienia), możliwość pracy zdalnej

- Mile widziane uprawnienia budowlane - projektowe

- Zapraszamy do aplikowania również studentów - student 3., 4. lub 5. roku bądź Absolwent Kierunku Budownictwo (uczelnia PWR lub UP)

·       Obowiązki:

- Praca przy użyciu oprogramowania PAMIR (MiTek), AutoCAD, Excell, MS Office

- Projektowanie wiązarów dachowych, domów szkieletowych, konstrukcji prefabrykowanych, obliczenia konstrukcyjne, materiałowe

- Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i wykonawczej konstrukcji

- Wspieranie procesu ofertowania i sprzedaży do klienta, uzgodnienia z klientem

·       Oferta:

- Możliwość pracy w niewielkim zespole

- Szkolenia w zakresie oprogramowania, projektowania oraz podnoszenie kwalifikacji

- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

- Sprzęt (laptop, telefon) firmowy

- Wynagrodzenie do negocjacji, zależy od doświadczenia, uprawnień itd.

·       Dodatkowo – informacje o stanowisku:

- możliwość pracy zdalnej

- możliwość pracy ½ lub ¾ etatu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

ID: 651041051Zgłoś

TIMBER PL sp. z o.o.

Ostatnio online w dniu January 26, 2021