2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Mazowieckie
  6. Programista - Warszawa
  7. Programista - Wola
Dodane 24 kwietnia 2024

Programista/Programistka PHP

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dołącz do naszej dynamicznej drużyny i weź udział w ekscytującym projekcie, który zaczyna się od zera! Tworzymy nowy, innowacyjny produkt ERP, który ma na celu znaczącą optymalizację i automatyzację codziennych operacji biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w systemach CRM i ERP.

  • Rozwój i utrzymanie wewnętrznego produktu.

  • Projektowanie i wykonywanie testów jednostkowych oraz integracyjnych.

  • Współpraca z zespołem oraz udział w przeglądach kodu, dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z PHP, przede wszystkim framework'iem Laravel.

  • Znajomość zasad SOLID, OOP, wzorców projektowych i doświadczenie w projektowaniu architektury systemów.

  • Dobra znajomość Git.

  • Doświadczenie w części FrontEnd, znajomość Tailwind, SASS.

  • Samodzielność i chęć rozwoju.

  • Elastyczność myślenia.

  • Umiejętność pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów i inicjatywa w optymalizacji procesów biznesowych.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie do 10 000 zł brutto w zależności od umowy.

  • Możliwość zmiany motywacji i odpowiedniego poziomu pracy w przyszłości.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Nowoczesne środowisko biurowe.

  • Wsparcie rozwoju zawodowego.

  • Wielkie możliwości dla własnej inicjatywy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912462906