1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kalisz

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 31 marca 2021

Produkcja zapachów samochodowych - Kalisz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kalisz, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: PRACOWNIKA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:

  • proste prace przy produkcji zapachów samochodowych

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w systemie 2 zmianowym (6-14; 14-22),
  • atrakcyjne wynagrodzenie ,
  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx.pl lub pod numerem telefonu 730 919 003

Kontakt osobisty: Biuro Outworking Kalisz, ul. Polna 20 pok. 212, czynne od pn - pt w godz 10:00-15:00

Oferta pracy tymczasowej

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

KRAZ 8102

ID: 627013859Zgłoś