1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Śródmieście

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane October 22, 2020

Produkcja wyrobów cukierniczych i piekarniczych - Berlin

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Gliwice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kraj: Niemcy

Opis

Agencja Pracy BERYL JOB CENTER z siedzibą w Opolu zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec na stanowisko: pracownik produkcji

Opis stanowiska:

Produkcja wyrobów cukierniczych i piekarniczych wg. receptury, obsługa urządzeń piekarniczych

i cukierniczych. Oferujemy: · Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - na rok · Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec · Wsparcie polskiego koordynatora · Wynagrodzenie zawsze na czas / € · Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika Wymagamy: · Doświadczenie na podobnym stanowisku · Dyspozycyjność do pracy od zaraz · Umiejętność pracy w zespole · Dostosowanie się do procedur "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)".

ID: 631944752Zgłoś