Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 15 sierpnia 2022

Produkcja: Ustawiacz Maszyn

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

  • Rekrutacja online

Opis

Posiadasz doświadczenie w ustawianiu maszyn? Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym? Jeśli tak – ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Kaplast Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych na wtryskarkach o sile zwarcia od 25 do 800 ton oraz produkcją detali z tworzyw sztucznych w technologii wtrysku z gazem i wtrysku dwukomponentowego (2K).

Lokalizacja: Bydgoszcz

Stanowisko: Ustawiacz maszyn wtryskowych

Twoje zadania:

- przygotowywanie i programowanie maszyn wtryskowych

- monitorowanie parametrów produkcji

- bieżące usuwanie awarii

Wymagania:

- doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych

- wykształcenie min. zawodowe

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3- zmianowym

- mile widziana znajomość procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy Ci:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca od poniedziałku do piątku 8h

- system premiowy – 30% podstawy

- dodatki za nadgodziny

- premia świąteczna

Zadzwoń lub wyślij sms, a My oddzwonimy

Kasia 575_551_900

Obowiązek informacyjny:

Administratorem danych osobowych jest Charlie Works Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podwale 8/1 w Kluczborku. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.charlieworks.eu

Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem rodo(at)charlieworks.eu

Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych w oparciu o wyrażoną przez Państwa zgodę (art. 6.1.a RODO).

Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi hostingowe, serwisowe, doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, serwis IT.

Dane będą przetwarzane przez okres 2 lat lub do momentu wycofania zgody.

Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę dla Charlie Works z siedzibą w Kluczborku na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy.

ID: 758441236
User avatar

Charlie works

Member Since październik 2014

Jest teraz online!

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?