1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 20, 2020

Produkcja->szkolenia i dobra stawka-> wolne weekendy->

  • 3 250 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Bawiłaś/eś się LEGO jak byłaś/eś mała/y? Próbowałaś/eś zbudować wieżę z puszek albo z brudnych naczyń w zlewie? Robisz córce warkoczyki? To właśnie Ciebie szukamy! Praca na produkcji dla osoby z wyjątkowymi zdolnościami manualnymi. Aplikuj, poznaj specyfikę firmy i zdecyduj czy chcesz być częścią zespołu.Czekamy na Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (opłacane składki, płatny urlop)
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • pracę siedzącą lub stojąca
  • jasna ścieżka rozwoju
  • pakiet benefitów
  • współpracę z jedną z największych Agencji Pracy Tymczasowej w Polsce
  • miłą atmosferę w pracy
  • opiekę konsultanta

zadania

  • montaż drobnych elementów do elektrozaworów
  • podmontaż komponentów używanych podczas produkcji
  • kontrola jakości
  • pakowanie

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • podstawowej umiejętności obsługi MS Office
  • zdolności manualnych
  • nastawienia na ciągły rozwój (szkolenia wewnętrzne)
  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Jak się do nas zgłosić:

  • zaaplikuj

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 637820116Zgłoś