Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wodzisław Śląski
Dodane 06 sierpnia 2022

Prosta praca na produkcji, codzienny darmowy bus, zarobki aż 6.048 zł

  • 6 048 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Wodzisław Śląski, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

MIEJSCE PRACY

  • Rychvald, Czechy
  • darmowy bus Radlin-Wodzisław-Jastrzebie-Gorzyce-Chałupki-Rychvald

OFERUJEMY

  • przeciętne zarobki 4 540 - 4 960 zł “na ręke”
  • darmowy transport do/z pracy
  • dofinansowanie do wyżywienia w stołówce (koszt posiłku 25-50 Kč)
  • cotygodniowe zaliczki
  • urlop 25 dni
  • czeska umowa na cały etat
  • czyste i nowoczesne miejsce pracy

OPIS STANOWISKA

  • produkcja lamp samochodowych, przednich i tylnych reflektorów
  • montaż drobnych elementów oraz obsługa maszyn
  • wizualna kontrola jakości gotowe produktu
  • praca w systemie 3-zmianowym (po 8 godzin)

Nie przegap swojej okazji, prześlij do nas CV lub dane kontaktowe i uzyskaj lepszą pracę jeszcze dziś!

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Manuvia Polska (nr cert. 3289)

ID: 734126655
User avatar

Aneta

Member Since czerwiec 2017
Ostatnio online dziś o 07:26

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?