Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Ząbkowice Śląskie
Dodane 07 sierpnia 2022

Produkcja, Czechy. Darmowe zakwaterowanie, wyjazd do Czech z Kłodzka

  • 5 129 - 5 185 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Globalne przedsiębiorstwo produkujące elektronikę, którą dostarcza do dużych firm jak Apple, Microsoft oraz Amazon poszukuje nowych pracowników! Aplikuj i zostań częścią firmy produkującej aż 40% światowej elektroniki (smartfony, komputery, samochody czy konsole).

OFERUJEMY

  • stawka podstawowa 22 300 KCZ brutto + dodatki
  • przeciętne zarobki 27 500 – 27 800 KCZ brutto (4 275 – 4 314 zł “na ręke”)
  • bonus adaptacyjny 7 500 KCZ (1 400 zł)
  • darmowy przejazd z Katowic oraz Kłodzka do Czech
  • opłacone zakwaterowanie oraz transport do/z pracy
  • koszt obiadu w firmie od 25,50 KCZ (4,70 zł)
  • 25 dni płatnego urlopu
  • cotygodniowe zaliczki
  • czeska umowa o pracę oraz czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • zdobycie doświadczenia w firmie międzynarodowej

OPIS STANOWISKA

  • prace montażowe na linii produkcyjnej według wyznaczonych instrukcji
  • kontrola jakości oraz testowanie funkcji gotowych produktów
  • różnego rodzaju prace magazynowe: pakowanie, etykietowanie, praca ze skanerem, przemieszczanie materiału posługując się wózkiem paletowym (pełne przeszkolenie)
  • praca bez doświadczenia na produkcji, bez znajomości języka czeskiego

MIEJSCE PRACY

  • Pardubice, Czechy

OCZEKUJEMY

  • dokładność, umiejętności manualne
  • dobry stan zdrowia

Nie przegap swojej okazji, prześlij do nas CV lub dane kontaktowe i uzyskaj lepszą pracę jeszcze dziś!

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Manuvia Polska (nr cert. 3289)

ID: 758500090
User avatar

Weronika

Member Since czerwiec 2017
Ostatnio online dziś o 05:55

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?