1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Kornice
Dodane Dzisiaj o 1:22 PM

Produkcja, atrakcyjne wynagrodzenie, rekrutacja online

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kornice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Mamy dla Ciebie pracę na produkcji w Kornicach!

Nie masz doświadczenia? Aplikuj i zyskaj stabilną pracę u lidera branży produkcji okien.

Dla pierwszych 50 pracowników pakiet do znanej platformy z serialami i filmami!

oferujemy

  • stawkę miesięczną – 2500 zł na rękę!
  • pakiet do znanej platformy z serialami i filmami dla pierwszych 50 pracowników*
  • wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku oraz niektóre soboty w zależności od zapotrzebowania produkcji)
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • po okresie współpracy z agencją, możliwość pracy na lata bezpośrednio u Klienta
  • transport z miejscowości: Bierawa, Branice, Dziergowice, Głogówek, Głubczyce, Grabówka, Jastrzębie Zdrój, Kędzierzyn-Koźle, Olza, Pilszcz, Pszów, Racibórz, Radlin, Rudy, Rybnik, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Żory – bilet miesięczny za jedyne 80 zł lub bilet dzienny za 7 zł
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z bogato zaopatrzonej stołówki pracowniczej – 2-daniowy obiad tylko 16 zł!

zadania

  • praca przy produkcji okien
  • kontrola jakości wyprodukowanych komponentów
  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • siły fizycznej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00 – 14.00; 14.00 – 24.00; 22.00 – 06.00 oraz niektóre soboty
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia i zostania na dłużej :)
  • zaangażowania
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

* regulamin dostępny pod linkiem https://www.randstad.pl/lp/pk/regulaminnetflix.pdf oraz pod numerem podanym w ogłoszeniu

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRODUKCJA na numer podany w ogłoszeniu, a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 639588636Zgłoś