Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rawicz
  7. Administracja, prace biurowe - Osiedle 350 Lecia Rawicza
Dodane 23 stycznia 2023

Prawnik w Grupie Pieprzyk

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rawicz, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Grupa Firm Pieprzyk z siedzibą w Rawiczu

poszukuję osób do pracy na stanowisko:

Prawnik

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie prowadzenie bieżącej obsługi prawnej spraw z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego.

Zadania:

- zarządzanie korespondencją w prowadzonych sprawach, w tym od klientów, sądową i od organów administracji,

-analiza umów handlowych,

-kontrola spraw na wszystkich etapach postępowania sądowego,

-sporządzanie pism w postępowaniu sądowym i administracyjnym.

Wymagamy:

-wykształcenia kierunkowego - prawo po ukończonych studiach prawniczych lub po studiach na kierunku administracja,

-mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej lub w firmie windykacyjnej,

-umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

-umiejętności swobodnego formułowania wypowiedzi,

-dobrej organizacji czasu pracy, umiejętności dzielenia zadań,

-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

-umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (system jednozmianowy),

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-dostępność mieszkania służbowego

-pracę w dużej firmie w komfortowych warunkach, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,

-wsparcie merytoryczne specjalistów,

-możliwość ciągłego uczenia się i zdobywania doświadczenia,

-współudział w tworzeniu procesów wspomagających firmę w działaniu i dobrym funkcjonowaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą portalu OLX.

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 65 546 12 51.

ID: 734590583
User avatar

Pieprzyk

Member Since marzec 2015
Ostatnio online dziś o 06:05

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?