1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane Dzisiaj o 09:13

Praktyki Letnie 2021 - Hitachi ABB Power Grids

  • Typ umowy

    Inny

  • Wymiar pracy

    Praktyka / staż

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

Praktyki Letnie 2021

POWER ON YOUR CAREER

Hitachi ABB Power Grids jest liderem pionierskich technologii, które zwiększają dostępność do niezawodnej, zrównoważonej i przystępnej dla każdego nowoczesnej energii. Pomagamy ci utrzymać zapalone światło, pracujące fabryki, otwarte szkoły i szpitale. Bądź sobą i przygotuj się na doskonalenie siebie poprzez naukę od innych. Podłącz swoją pasję i energię do naszego zespołu, który wyznaje prostą zasadę: różnorodność + współpraca = innowacja.

Zlokalizowane w sercu Polski zakłady Hitachi ABB Power Grids są największym ośrodkiem produkcyjnym naszej firmy w kraju. Fabryki w Łodzi to jedne z największych i najważniejszych na świecie zakładów, produkujących transformatory rozdzielcze, transformatory mocy, komponenty transformatorowe oraz elementy izolacyjne. W Łodzi znajduje się również Centrum Technologiczne, które dostarcza rozwiązania i realizuje projekty dla biznesu transformatorowego, a także Globalne Centrum Inżynieryjne, które stanowi zespół inżynierów specjalizujący się w projektowaniu transformatorów.

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukiwanie wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas PŁATNYCH PRAKTYKACH, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

W Łodzi, poszukujemy studentów i absolwentów do następującego działu:

·      ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ,

·      IT,

·      PLANOWANIA,

·      PRODUKCJI,

·      R&D,

·      ZAOPATRZENIA

·      KONSTRUKCYJNEGO,

·      SPRZEDAŻY I MARKETINGU.

Zadania:

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą zakładów produkcyjnych, wspierać działy w ich codziennej pracy i realizowanych projektach. Chcemy, aby to właśnie wypracowane przez naszych Praktykantów rozwiązania miały wpływ na funkcjonowanie i wyniki naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że to realność wykonywanych zadań zaowocuje nabyciem najcenniejszych umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Wymagania:

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, swobodnie porozumiewających się w języku angielskim. Preferowane kierunki studiów:

·      Elektryka, elektrotechnika, elektronika,

·      Informatyka,

·      Automatyka i robotyka,

·      Mechanika,

·      Logistyka,

·      Zarządzanie, inżyniera produkcji, zarządzanie jakością.

Zależy nam na osobach, które dążą do uzyskania jak najlepszych rezultatów, dobrze odnajdują się zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej, dla których słowa: wyzwanie, jakość, współpraca i zmiana nie są obce.

Jeżeli jesteś osobą chętna do nauki, ambitną i zaangażowaną - DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Benefity:

·      Atrakcyjne wynagrodzenie,

·      Elastyczny czas pracy,

·      Praca zdalna lub hybrydowa,

·      Możliwość wykorzystania swojej wiedzy teoretycznej w praktyce,

·      Wsparcie Opiekuna Praktyk.

User avatar

Paulina

Na OLX od październik 2019
ID: 680999357Report this ad