2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Wielkopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Września
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracuj z nami w McDonald's Września

Lokalizacja

Września

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

McDonald's tworzą ludzie. Świetnie wyszkolona kadra pracownicza i menadżerska dadzą Ci poczucie bycia częścią naszej społeczności. Zaopiekujemy się Tobą, wyszkolimy i postaramy się w jak najprostszy sposób stopniowo przekazywać wiedzę. Po to tu jesteśmy.

Co oferujemy:

  • umowa o pracę

  • dodatek frekwencyjny za pracę w piątki, soboty, niedziele i święta

  • 20 % wyższa stawka za pracę w godzinach nocnych

  • elastyczny grafik

  • pełen zakres szkoleń

  • zniżki na posiłki pracownicze

  • dla aktywnych pakiet OK system

  • możliwości rozwoju i awansu

Obowiązki są jasno sprecyzowane:

  • przygotowywanie naszych produktów( kanapki, sałatki, napoje, desery) oraz obsługa urządzeń

  • prace magazynowe i uzupełnianie zapasów na poszczególnych obszarach

  • obsługa naszych gości, praca przy kasie fiskalnej oraz przygotowanie i wydawanie zamówień

  • prace porządkowe na obszarze lobby, kuchni i serwisie.

Jako jeden zespół liczymy na:

  • bądź otwarty na to co nowe

  • zawsze chętny do pracy ramię w ramię

  • dziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i obawami

  • byłoby super posiadanie badania sanitarno-epidemiologicznego (jednak, jeśli go nie posiadasz, to damy czas na jego zrobienie)

  • dyspozycyjność również weekendowa

  • ukończone 18 lat

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jedynie chęci do pracy, otwartości i komunikatywności, punktualności i zaangażowania.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 758410434