1. Strona główna
  2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Śródmieście

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 23 lutego 2021

Pracowników do ochrony- Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

Dla Firmy poszukujemy kandydatów do ochrony

Miejsce: Warszawa i okolice

Miejsce stworzone z myślą o osobach posiadających orzeczenia o niepełnosprawności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace pomocnicze związane z ochroną fizyczną mienia

OCZEKUJEMY: - chęci do pracy w ochronie (przeszkolimy

) - uczciwości

- odpowiedzialności

- niekaralności

OFERUJEMY: -umowę o pracę od ręki

- miłą atmosferę i wsparcie przełożonych

-kompletne i bezpłatne umundurowanie

-nie masz doświadczenie? Nie szkodzi- przeszkolimy :)

Zapraszamy wszystkich chętnych posiadających orzeczenia o

niepełnosprawności również ze schorzeniami specjalnymi - dogodne zmiany.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV poprzez portal

OLX

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr:

 603-150-551, 22 422-75-21

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy

Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony

„Juwentus” sp. z o.o. sp.k., „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o., Agencja

Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus

Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z

o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie

(02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:

iod(małpa)juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji,

na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym

momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania,

którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane

przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją

zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie

danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w

której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich

sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia

danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

ID: 655624730Zgłoś