Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 24 stycznia 2023

PRACOWNIKA SERWISU HELPDESK Maszyn do obróbki drewna

  • 4 500 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Jastrzębie-Zdrój, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już 19 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG. Przedsiębiorstwa szczycącego się ponad 65-letnim doświadczeniem, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobom związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 12 salonów.

Rejon pracy

Żory

OBOWIĄZKI

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych
  • Zdalne diagnozowanie oraz rozwiązywanie usterek
  • Przygotowywanie ofert
  • Zamawianie części zamiennych
  • Wyjazdy do klientów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie, min. średnie techniczne lub wyższe w kierunkach elektrotechnika, mechatronika, automatyka i robotyka
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Zdolności manualne
  • Dobra znajomość programów Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność, kreatywność
  • Mile widziana znajomość branży stolarskiej i maszyn stolarskich
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia wprowadzające
  • Systematyczne, podnoszące kwalifikację szkolenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku

ID: 792000012

Julia Sługa

Member Since grudzień 2020
Ostatnio online w dniu 26 stycznia 2023

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?