1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Małopolskie
  5. Logistyka i zakupy - Chrzanów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane March 01, 2021

Pracownik w dziale księgowości

  • 3 000 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Chrzanów, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Padro Logistics – Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się organizacją , którą tworzy zespół ludzi mających ponad 10-letnie doświadczenie w branży TSL. Nasza firma specjalizuje się w organizacji transportu drogowego, lotniczego, morskiego oraz multimodalnego.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy- Chrzanów / PL32-500

OPIS STANOWISKA:

·       Wprowadzanie do systemu firmy faktur sprzedażowych do klientów,

·       Wprowadzanie do systemu faktur kosztowych od dostawców,

·       Kontakt z dostawcami i wyjaśnienie błędów w dokumentacji,

·       Administracja ubezpieczeniami,

·       Administracja sprawami kadrowymi,

·       Windykacja płatności,

·       Kontroling kosztów.

WYMAGANIA:

·       Wykształcenie wyższe lub min. średnie, preferowane w kierunku: Rachunkowość i Finanse.

·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·       Dobra znajomość obsługi komputera, preferowana obsługa oprogramowania np. Optima.

·       Umiejętność utrzymywania dobrych relacji biznesowych z Klientem oraz pracownikami firmy.

·       Mile widziana znajomość obcego języka (angielski lub niemiecki),

·       Zaangażowanie i dyspozycja.

·       Uczciwość,

·       Rzetelność w wypełnianiu obowiązków,

·       Terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych.

·       Mile widziana dobra znajomość programu Excel.

OFERUJEMY:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia od uzyskanych wyników,

·       Stabilną pracę w firmie o dużym potencjale rozwoju,

·       Możliwość awansu,

·       Pakiet socjalny (ubezpieczenie, pakiet medyczny),

·       Narzędzia do pracy: laptop + telefon.

Administratorem danych jest Padro Logistics Sp. z o.o. Sp.k.

Wysyłając do nas CV zamieść w nim poniższe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Padro Logistics Sp. z o.o. Sp.k. podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji*.

*Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, prosimy o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu. Brak zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji nie stanowi przeszkody do wzięcia udziału w niniejszym procesie.

ID: 661347397Zgłoś