Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warszawa
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Ursynów
Dodane 05 lutego 2024

Pracownik w centrum ogrodniczym - OGRODNIK/OGRODNICZKA

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Szkółki Zamojskie Centrum Ogrodnicze w Warszawie

Oferuje pracę dla Ogrodnika/Ogrodniczki

Zakres obowiązków:

  • sadzenie roślin

  • pielęgnacja roślin

  • nawożenie roślin

  • rozładunki i załadunki materiału roślinnego

  • prace porządkowe w centrum ogrodniczym

  • doradztwo i obsługa klienta

Wymagania:

  • podstawowa znajomość branży ogrodniczej

  • dyspozycyjność

  • praca w weekendy

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy stabilną pracę, w zgranym i przyjaznym zespole.

Jeśli, lubisz pracę na świeżym powietrzu z roślinami i szukasz pracy dorywczej, na pół lub cały etat to odezwij się do nas - odpowiednio dostosujemy grafik pracy.

Adres:

ul. Karczunkowska 101 (boczna ul. Puławskiej)

02-871 Warszawa (Ursynów)

Lokalizacja

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 828676358

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?