1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gorzów Wielkopolski

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane September 23, 2020

Pracownik utrzymania czystości w KAWIARNI - BERLIN !! €€€

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

  • Kraj: Niemcy

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Agencja Pracy BERYL JOB CENTER z siedzibą w Opolu zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W PIEKARNI / KAWIARNI

OPIS STANOWISKA:

  • PRACE POMOCNICZE W PIEKARNI,
  • SPRZĄTANIE PIEKARNI / KAWIARNI WRAZ Z ZAPLECZEM

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY - SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

WYMAGAMY:

  • PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO I/LUB ANGIELSKIEGO.
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ I CHĘĆ DO PRACY.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)".

Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe.

Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

ID: 630281920Zgłoś