1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Szczecin
  6. Sprzątanie - Gumieńce
Dodane 14 kwietnia 2021

Pracownik utrzymana czystości - mile widziane orzeczenie, Gumieńce

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

GRUPA ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie multiserwisu od ponad 70 lat.

Obecnie do jednej z naszych spółek Aspen / Aspen Serwis będący ZPCHR poszukujemy:

Pracowników Utrzymania czystości

Miejsce Pracy:

Nowy wielkopowierzchniowy handlowy obiekt w Szczecinie, ul. Mieszka I

Zadania:

-Obsługa maszyn sprzątających

-Utrzymanie czystości na terenie całego obiektu handlowego

-Obsługa belownicy

-Utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych obiektu

-Obsługa strefy gastronomicznej

Oferujemy:

-Pracę zmianową w godzinach 6-14, 14-22 w oparciu o umowę o pracę

- Wynagrodzenie z tytułu Umowy o pracę do 3000 zł brutto

-Premie za frekwencje

-Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

-Terminową wypłatę wynagrodzenia

-Pakiet medyczny Enelmed

-Udział w pracowniczym programie emerytalnym – po rocznym stażu pracy

-Kartę FitSport

-Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności dofinansowanie z ZFRON

 np.; zwrot za leki, sprzęt rehabilitacyjny, turnusy rehabilitacyjne i inne

Wymagamy:

-Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

-Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 661 991 512 lub przesłanie CV przez poniższy odnośnik z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji”

ID: 663532192Zgłoś