1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Krowodrza

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 31 marca 2021

Pracownik utrzymana czystości - Kraków, różne lokalizacje

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

ATALIAN POLAND jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie multiserwisu od ponad 70 lat.

Obecnie poszukujemy:

pracowników utrzymania czystości

na obiekty handlowe w Krakowie - lokalizacje:

ul. Stawowa,

ul. Bora-Komorowskiego

ul. Kamieńskiego

al. Pokoju

Zadania:

-Obsługa maszyn sprzątających

-Utrzymanie czystości na terenie całego obiektu handlowego

-Transportowanie wózków klientowskich z parkingu na teren sklepu

Oferujemy:

-Pracę zmianową

-Możliwość elastycznego dopasowania grafiku

-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

-Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

-Terminową wypłatę wynagrodzenia

Wymagamy:

-Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

-Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Masz pytania ? - nie musisz wysyłać CV - zadzwoń

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 661 992 471- lub przesłanie CV

ID: 663367475Zgłoś