2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Łowicz Wałecki
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik techniczny/konserwator- złota raczka

Wynagrodzenie

4 300 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łowicz Wałecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do Park Inn Resort poszukujemy pracownika technicznych-gospodarczego

Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu jakości naszych usług, dlatego poszukujemy osób zaangażowanych, chętnych do działania i otwartych na wyzwania.

Jeżeli jesteś tzw. „złotą rączką” to praca dla Ciebie.

Miejsce pracy: Łowicz Wałecki

Obowiązki:

  • dbałość o stan techniczny obiektów

  • przeprowadzanie bieżących naprawach urządzeń

  • wykonywanie prostych prac budowlanych,

  • dbałość o porządek i czystość obiektu,

  • reagowanie na bieżące potrzeby Gości oraz zadania od przełożonych.

Wymagania:

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • samodzielność (jeżeli masz pomysł to go nam przedstaw! Szukamy nowych rozwiązań i liczymy na współpracę),

  • zaangażowanie i chęci do pracy,

  • jeżeli posiadasz doświadczenie w budowlance, elektryce, hydraulice czy obróbce drewna (to idealnie),

  • prawo jazdy kat. B+E (mile widziane),

  • uprawnienia SEP (mile widziane),

  • wszelkie umiejętności z zakresu szeroko pojętej budowlanki (mile widziane).

Co otrzymasz w zamian:

  • środki potrzebne do wykonywania pracy,

  • stałe wynagrodzenie,

  • umowy o pracę;

  • Wynagrodzenia zawsze na czas a ustalimy je indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia:

    Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Podstawa prawna: art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR)

Lokalizacja

Łowicz Wałecki,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łowicz Wałecki
ID: 823943547