2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Jurata
Dodane 12 kwietnia 2024

Konserwator BEST WESTERN Hotel Jurata

Lokalizacja

Jurata

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Best Western Hotel Jurata poszukuje osoby na stanowisko:

Konserwator

Miejsce pracy: Jurata

Główne zadania:

  • wykonywanie podstawowych prac naprawczych w hotelu w zakresie ogólnobudowlanym (malowanie, tapetowanie),

  • usuwanie bieżących usterek w pokojach gościnnych i na terenie hotelu,

  • wykonywanie prac porządkowych na terenie hotelu (koszenie trawy, odśnieżanie)

Wymagania:

  • zdolności technicznych i manualnych typu „złota rączka”, potrzebnych do wykonywania bieżących napraw z zakresu prac ogólnobudowlanych,

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,

  • aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna.

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Motywujące wynagrodzenie z systemem premiowym

· Bogaty pakiet socjalny

· Możliwe zakwaterowanie w hotelu

Lokalizacja

Jurata,

Pomorskie

Pomorskie, Jurata
ID: 729634371