2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Siedlce
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Stacji Paliw Shell Siedlce

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy : Stacja paliw Shell Siedlce R6001

Poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu na stanowisko kasjer/ kasjerka na Stację Paliw Shell w Siedlcach.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu. Liczą się chęci i zaangażowanie.

Praca dla studentów

Zmiany dzienne/nocne/weekendy

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:

  •  Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  •  Sprzedaż produktów i usług Shell

  •  Budowanie pozytywnego wizerunku stacji

  •  Prace porządkowe

  •  Obsługa kasy fiskalnej

  •  Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

  •  Osiąganie celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Entuzjazmu i chęci do pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Życzliwego podejścia do ludzi – współpracowników i klientów

  • Zaangażowania i motywacji do pracy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

Oferujemy:

  •  Elastyczny czas pracy

  •  Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

  •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń

  •  Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę

  •  Zniżkę na paliwa

  •  Zniżkę na produkty Shell

  •  Atrakcyjny system premii i nagród

CV proszę wysyłać poprzez przycisk aplikuj

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 692258540