Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Kujawsko-pomorskie
  6. Spedycja - Bydgoszcz
Dodane 25 listopada 2022

Pracownik spedycji - Bydgoszcz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.- spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion*, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik spedycji

Jeśli jesteś energiczny, lubisz prace w ruchu? Zapraszamy Ciebie do naszego świata paczek.

Lokalizacja – Bydgoszcz (Fordon, okolice Politechniki).

Opis stanowiska:

  • Układnie i segregowanie paczek zgodnie z numerem.

Wymagania:

  • Łatwości uczenia się;
  • Energicznego podejścia do obowiązków;
  • Sumienności i spostrzegawczości;
  • Dyspozycyjności do pracy głównie w godzinach nocnych od 21:00-5:00 (pon-pt) oraz niedziela 21:00-5:00
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki, również zarządzania.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie;
  • Jasne warunki wynagrodzenia;
  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku;
  • Kawa i herbata dostępna bez ograniczeń;
  • Miejsce pracy: ul. Magazynowa 13 w Bydgoszczy;
  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników;
  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 800 dostawcami produktów farmaceutycznych.

Grupa Kapitałowa Pelion* to jedna z największych grup działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez PGF S.A., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Administratorem danych jest Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. z siedzibą w Łódź 91-342, Zbąszyńska 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 687146062