Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Julków
Dodane Dzisiaj o 08:36

Pracownik Sortowni

  • 18,30 - 19,30 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Julków, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsorcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

SORTOWACZ

Miejsce pracy: Julków - okolice Skierniewic

Obowiązki:

  • sortowanie surowców wtórnych : karton, folia, plastik
  • prace porządkowe na terenie sortowni

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • dyspozycyjność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • wynagrodzenie godzinowe plus premia
  • praca w systemie zmianowym 6-14, 14-22
  • praca poniedziałek - piątek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania,

lub kontakt pod numerem 66*******03.

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 719417139