1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Polkowice

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 30 kwietnia 2021

Pracownik serwisu sprzątającego - Polkowice

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Polkowice, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

GRUPA ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i liderem w Facility Management od ponad 70 lat świadczący usługi w zakresie profesjonalnego serwisu sprzątania, serwisu technicznego oraz cateringu.

Obecnie do jednej z obsługiwanych placówek sektora handlowego poszukujemy:

Pracowników serwisu sprzątającego (z orzeczeniem lub bez)

Miejsce Pracy:

Centrum logistyczne w Polkowicach, ul. Strefowa

Oferujemy:

-Elastyczny system czasu pracy (wielozmianowy) w oparciu umowę o pracę lub zlecenie

-Wynagrodzenie z tytułu Umowy o pracę na (cały etat-2800 zł brutto lub ½ etatu-1400 zł brutto) lub Umowa zlecenie- stawka godzinowa 18,30 zł brutto/h

-System premiowy (np.: frekwencja, efektywność, zaangażowanie)

-Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

-Terminową wypłatę wynagrodzenia

-Pakiet medyczny Enelmed

-Udział w pracowniczym programie emerytalnym – po rocznym stażu pracy

-Kartę FitSport

-Szkolenia zawodowe (wewnętrzne i zewnętrzne)

-Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności dofinansowanie z ZFRON

 np.; zwrot za leki, sprzęt rehabilitacyjny, turnusy rehabilitacyjne i finansowa pomoc socjalno-bytowa

-W wyjątkowych sytuacjach dofinansowania do dojazdów do miejsca pracy

 Zakres obowiązków:

-Obsługa maszyn sprzątających

-Utrzymanie czystości na terenie całego obiektu – części socjalne, biura

Wymagamy/ mile widziane:

-Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 661 991 561 (w godzinach 8-15) lub przesłanie CV przez poniższy odnośnik z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji”

Rekrutacja

Na OLX od październik 2016

xxx xxx xxx

ID: 670303655Zgłoś