Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Praga-Północ
Dodane 12 października 2021

Pracownik serwisu pocztowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Firma Compass Group Poland, zapewniająca swoim klientom pakiet usług wspierających, poszukuje osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, Zabraniecka 20

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.30

Opis stanowiska:

- Dystrybucja poczty wewnętrznej, w kraju i za granicę.

- Sortowanie, odbieranie i przekierowywanie poczty w obrębie lokalizacji zgodnie ze standardami klienta.

- Identyfikacja przesyłek źle zaadresowanych i niedostarczonych wg procedur klienta.

- Prowadzenie rejestru przesyłek.

- Nadawanie przesyłek pocztowych zgodnie z potrzebą Klienta.

Wymagania:

- umiejętność obsługi komputera i MS Office

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- wysoka kultura osobista

- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę pracy

- szkolenie wprowadzające

- zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie

- najpierw umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

- pakiet benefitów po okresie próbnym - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 708837281