Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Łódzkie
  6. Sekretariat, recepcja - Łódź
  7. Sekretariat, recepcja - Polesie
Dodane 18 sierpnia 2022

Pracownik Sekretariatu w szkole j. angielskiego dla dzieci Helen Doron

  • 30 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

We Wrześniu otwieramy nową szkołę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Helen Doron English Łódź Górna- Chojny. Rozwijamy również szkołę Helen Doron English Łódź Polesie- Złotno.

Od 36 lat w 38 krajach nauczamy uznaną na całym świecie naturalną metodą brytyjskiej lingwistki Helen Doron oraz przygotowujemy do egzaminów Cambridge. Obecnie sieć centrów Helen Doron English to ponad 1000 szkół na całym świecie, na 5 kontynentach, 3 mln absolwentów i 200 000 uczniów.

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie sekretariatu i obsługę administracyjną szkoły z nastawieniem na długoterminową współpracę.

Wymiar godzinowy: około pół etatu

Preferowany początek zatrudnienia: 19.08.2022

Zapewniamy specjalistyczne szkolenia i niepowtarzalne doświadczenie, które pozwoli Ci wydobyć z siebie najlepsze cechy!

Napisz do nas jeśli sądzisz, że masz niezbędne cechy, aby odnieść sukces i czerpać radość z pracy w naszej szkole Helen Doron English :

  • bardzo dobry kontakt z dziećmi
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • pogodne, przyjazne i energiczne usposobienie
  • punktualność i rzetelność
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie FCE (mamy międzynarodowy zespół lektorski)
  • dyspozycyjność od godziny 15 (ok. 5 godzin dziennie w trybie roku szkolnego) oraz w soboty w godzinach 9:00-14:00
  • znajomość pakietu Office oraz mile widziana znajomość obsługi systemów do zarządzania relacjami z Klientami i szkołą
  • mile widziana osoba zmotoryzowana
  • mile widziany status studenta (studia dzienne lub zaoczne)
  • chcesz pracować w zespole, dla którego nadrzędnymi wartościami są relacje, zaangażowanie, odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • dbanie o relacje z Klientami (Rodzice i Dzieci)
  • bieżący kontakt z Klientami i pracownikami szkoły (osobisty, telefoniczny, mailowy),
  • prezentowanie oferty szkoły, zapisy na kursy
  • dbanie o właściwy obieg informacji i dokumentów,
  • obsługa bieżących spraw zgłaszanych do sekretariatu
  • bieżąca promocja Szkoły w narzędziach: Facebook, Instagram, strona internetowa
  •  czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci na terenie placówki
  • wsparcie pracy lektorów (korespondencja z rodzicami, pomoc w przygotowaniach do zajęć, organizacji specjalnych eventów w szkole itp )
  • Zakupy artykułów niezbędnych do funkcjonowania szkoły

Zaoferujemy Tobie:

  • pracę w międzynarodowej prestiżowej sieci szkół Helen Doron
  • bardzo fajny zespół, przyjazną atmosferę i dobrą współpracę
  • szkolenia
  • okres wdrożeniowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B wg preferencji
  • zniżkę na kursy dla Twoich najbliższych

Swoje CV możesz przesłać na adres email :

Helen Doron Łódź Górna- Chojny

ul. Budowlana 17/19

www.helendoron.pl/angielski-lodz-chojny/

Helen Doron Łódź Polesie Złotno

ul. Podchorążych 1a

www.helendoron.pl/angielski-lodz-zlotno/

Prosimy o CV ze zdjęciem.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem tel: 66*****04.

Porozmawiajmy, spotkajmy się, opowiemy, jak u nas wygląda codzienność.

Zobaczymy, może znajdziesz u nas miejsce dla siebie:)

ID: 772755986
User avatar

Helen Doron Łódź Chojny & Helen Doron Łódź Złotno

Member Since lipiec 2022
Ostatnio online dziś o 14:36

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?