Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 30 czerwca 2022

Pracownik sekcji myjącej | jedna zmiana | Espersen Poland

  • 4 132,80 - 4 765,80 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

Opis

Zgłoś się bez wypełniania formularza. Zadzwoń bądź wyślij wiadomość przez OLX lub Facebooka.

(Po kliknięciu poniżej na przycisk Aplikuj teraz- nie trzeba załączać pliku z CV.)

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, zorganizowanej przestrzeni do Własnego rozwoju?

  • Chcesz poznać ciekawych ludzi?
  • Zrób pierwszy krok. Przyjdź do nas.
  • Jesteśmy największym Pracodawcą w regionie.
  • Wiemy czego potrzebują nasi pracownicy.
  • Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Z nami możesz więcej.

Co chcemy Ci zaoferować:

  • dobrą atmosferę w pracy, opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności;
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i konkurencyjne warunki współpracy;
  • prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych.

Aktualnie szukamy:

Pracownika sekcji myjącej

Twoje główne zadania to:

  • mycie i dezynfekcja fabryki przy wykorzystaniu urządzeń myjących;
  • stosowanie ustalonych procedur sprzątania;
  • efektywne wykorzystywanie dopuszczonych do użycia środków chemicznych;
  • praca wymagająca przestrzegania procedur sanitarnych związanych z przetwórstwem żywności;
  • praca wyłącznie w porze nocnej;

Ważne, abyś posiadał/a:

  • książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 673039145