Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 12 sierpnia 2022

Pracownik produkcyjny - Praca w Holandii

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gdańsk, Pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Chcesz wyjechać do pracy w Holandii i odzyskać za to pieniądze? Jeśli tak to właśnie teraz mamy dla Ciebie oferty ze zwrotem kosztów transportu! Wykorzystaj swoją szansę już teraz! Nie czekaj i zarób z nami na swoje marzenia!

Kierowco! Mamy dla Ciebie DODATEK!

Masz czynne prawo jazdy kat. B? Chcesz dodatkowo zarobić? Mamy dla Ciebie ciekawy dodatek, którego nie możesz przegapić! Sprawdź to już teraz bo miejsca są ograniczone! Zapytaj konsultantów o szczegóły jeszcze dziś!

Promessa Deventer BV to nowoczesny zakład mięsny w Deventer. Pod nazwą firmy Promessa zaopatruje kilka sieci supermarketów w Holandii. Podejmij wyzwanie i wyjedź z Timing do pracy w Holandii!

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Pakowanie mięsa
  • Mielenie mięsa
  • Produkcja kiełbasy
  • Oklejanie opakowań

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wystarczy byś posiadał doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wystarczy byś był gotowy do pracy w niższych temperaturach (ok. 6st.C)
  • Wystarczy byś znał język angielski – A2
  • Wystarczy byś posiadał prawo jazdy kat.B (to dla nas atut)

CO CI ZAPEWNIAMY

  • Stawkę 12.12€ brutto/h
  • Dodatki zmianowe:
  • Od 38 do 40 godzin = 125%Powyżej 40 godzin tygodniowo = 150%
  • W soboty = po 2 przepracowanych godzinach 200%
  • Każdy pracownik otrzymuje dodatek wakacyjny w wysokości 8% tygodniowego dochodu. Dodatek wypłacany jest raz w roku lub po 6 tygodniach od zakończeniu współpracy.

Zadzwoń lub aplikuj już dziś!

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 758636320