Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 10 sierpnia 2022

Pracownik produkcyjny - Praca w Holandii

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kielce, Świętokrzyskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Chcesz wyjechać do pracy w Holandii i odzyskać za to pieniądze? Jeśli tak to właśnie teraz mamy dla Ciebie oferty ze zwrotem kosztów transportu! Wykorzystaj swoją szansę już teraz! Nie czekaj i zarób z nami na swoje marzenia!

Kierowco! Mamy dla Ciebie DODATEK!

Masz czynne prawo jazdy kat. B? Chcesz dodatkowo zarobić? Mamy dla Ciebie ciekawy dodatek, którego nie możesz przegapić! Sprawdź to już teraz bo miejsca są ograniczone! Zapytaj konsultantów o szczegóły jeszcze dziś!

Vistaprint, lub być może lepiej znana jako Cimpress, to globalna organizacja, która pomaga małym firmom i osobom fizycznym korzystającym z e-commerce we wszystkim, czego potrzebują, aby pozycjonować się na rynku. Obejmuje to druk, produkty promocyjne, usługi marketingowe i rozwiązania marketingu elektronicznego. Będziesz pracować w dużym nowoczesnym budynku z dużym parkingiem. Jest dużo miejsca na inicjatywę i rozwój, panuje otwarta i luźna atmosfera.

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Jako pracownik produkcyjny możesz pracować w różnych działach. Tutaj odbierzesz/zapakujesz druki, przygotujesz paczki do wysyłki i zapakujesz produkty. Ale możesz również być operatorem maszyn.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego
  • W pełnym wymiarze godzin przez 37,5 godziny tygodniowo
  • Dostępne na zmiany (3 lub 4)
  • Zdolność do wykonywania pracy fizycznej
  • Elastyczność
  • Prawo jazdy kat b mile widziane
  • Praca z kolorami jest niezbędna w każdym dziale

CO CI ZAPEWNIAMY

  • Wynagrodzenie 12,21 € brutto za godzinę bez dodatków
  • Możliwy wzrost wynagrodzenia przy dobrych wynikach
  • Dodatek za zmianę (w zależności od zmiany) od 25% do 125%
  • Praca na pełny etat
  • Praca na warunkach holenderskich ( holenderska umowa)
  • Szansa na stałą umowę z Vistaprint
  • Przyjemna atmosfera pracy

DODATKOWE INFORMACJE

  • Stały dostęp do planowania, paska płatności i innych dokumentów za pośrednictwem portalu internetowego pracownika
  • Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
  • Opieka koordynatora w Holandii
  • Ubezpieczenie Holland Zorg
  • Wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto
  • Bezpłatny dojazd do pracy (z naszego miejsca zakwaterowania) samochodami firmowymi
  • Zwrot kosztów podróży dla osób posiadających własne zakwaterowanie

Zadzwoń lub aplikuj już teraz!

Wyjeżdżając do pracy w Holandii z agencją Timing zyskujesz gwarancję godzin, opiekę polskich koordynatorów na miejscu, pełną organizację wyjazdu oraz zakwaterowania. Wszelkie formalności załatwimy online, bez konieczności wizyty w naszym biurze.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 758422020