2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kostrzyn
Aldona
Dodane Dzisiaj o 14:03

Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Kostrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Puratos jest międzynarodową firmą, która oferuje innowacyjne produkty dla piekarzy, cukierników i producentów czekolad. Jesteśmy firmą globalną, zatrudniającą na świecie ponad 10 000 pracowników w  100 krajach. Nie ustajemy w dążeniach do ciągłego rozwoju, dzięki czemu umacniamy swój wizerunek lidera rynku. To wszystko, w połączeniu ze szczerym zaangażowaniem naszych pracowników i partnerów, sprawia, że praca w Puratos jest wyjątkowym doświadczeniem. Właśnie otworzyliśmy zupełnie nową fabrykę polew czekoladowych w Kostrzynie, do której szukamy pracowników pełnych zapału, zaangażowania i ambicji do dalszego rozwoju!

Puratos Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (przygotowanie do roli Operatora)

(Kostrzyn, k. Poznania)

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Pakowanie wyrobu gotowego

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Bieżąca kontrola jakości produktów

  • Realizacja planu produkcyjnego

  • Przestrzeganie procedur i realizacja zadań zgodnie z harmonogramem produkcyjnym

  • Dbanie o stan i porządek obszaru pracy

  • Możliwość udziału w szkoleniu dla Operatorów!!!

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Jesteś gotowy do pracy na zmiany (3 lub 4 brygady)

  • Posiadasz książeczkę sanitarno - epidemiologiczną lub chętnie ją wyrobisz

  • Jesteś ambitny, chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętność

  • Jesteś uczciwy i rzetelny

Zapraszamy Ciebie do wspólnej przygody!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe, które będą się zmieniać wraz z Twoim rozwojem w firmie

  • Dodatkowe premie miesięczne uzależnione od pracy całego zespołu, ale także Twojego zaangażowania

  • Finansowane dla pracowników pakiety medyczne oraz ubezpieczeniowe

  • Dofinansowane pakiety sportowe

  • Stabilną pracę, umowę o pracę i wsparcie doświadczonego zespołu (ponad 30% naszych pracowników ma staż powyżej 10 lat)

  • Możliwość korzystania z firmowych wypieków

  • Program rekomendacji pracowniczych

  • Program rozwoju talentów

  • Świetną atmosferę pracy, którą doceniają ci, którzy z nami już są od lat!

Nasza branża przeżywa intensywny wzrost. Jesteśmy liderem w rozwiązaniach piekarniczych, cukierniczych oraz polew czekoladowych. Czy chcesz być częścią tej słodkiej podróży? Dołącz do naszego zespołu! Chcemy być partnerem dla naszych pracowników i poszukujemy godnych zaufania współpracowników. Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów - rozmowa telefoniczna + testy praktyczne w firmie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kostrzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kostrzyn
ID: 623305803