Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 23 września 2024

Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SECURA B.C. Sp. z o.o.

Secura B.C. jest producentem środków ochrony indywidualnej. Specjalizuje się w produkcji sprzętu do ochrony dróg oddechowych, rękawic elektroizolacyjnych, środków do ochrony rąk oraz filtrów i materiałów filtrujących do filtracji cieczy w zastosowaniach przemysłowych oraz domowych.

Po ponad 38 latach istnienia na rynku firma utrzymuje produkcję na najwyższym poziomie stale podnosząc jakość produkowanych wyrobów. Stosując w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne, wspierana przez fachową wiedzę i doświadczenie wyszkolonego zespołu Secura B.C. od wielu lat jest jednym z liderów rynku BHP w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Matuszewska

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa i nadzór nad liniami produkcyjnymi do produkcji rękawic dielektrycznych,

  • Wstępna kontrola jakości wyprodukowanych rękawic,

  • Proste prace manualne, obsługa zgrzewarki i obcinarki,

  • Pakowanie rękawic zgodnie z zamówieniami i wytycznymi klientów,

  • Przygotowywanie składników do mieszanki lateksowej oraz przygotowywanie samej mieszanki,

  • Współpraca z Kierownikiem Działu Produkcji w sprawach dotyczących:

    • technologii produkcji,

    • zaopatrzenia materiałowego,

    • jakości surowców, materiałów i urządzeń pomocniczych dostarczanych przez kooperantów,

    • wyposażenia w narzędzia związane z produkcją.

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie A2

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i dbałość o szczegóły

  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na współpracę

  • Dbałość o porządek i ład na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie procedur pakowania rękawic z należytą starannością

  • Stosowanie się do panujących przepisów i zasad BHP oraz regulaminu pracy

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku mile widziane

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na 3 zmiany (5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30) na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na akord w zespołach 2-4 osobowych. Początkowe wynagrodzenie około 5000 zł brutto, następnie po wdrożeniu się w samodzielną pracę (najczęściej zajmuje to od 1 do 3 miesięcy) około 6000 zł brutto, a po osiągnięciu stanowiska operatora linii produkcyjnej (po minimum roku) około 7000 zł brutto.

  • Niestresującą pracę w luźnej atmosferze

  • Tzw. „wczasy pod gruszą”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 772585241