Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Mrowino
Dodane 16 listopada 2022

Pracownik produkcyjno-magazynowy

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Mrowino, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Miejsce pracy:

Kaczmarek-Komponenty sp. z o.o.

Mrowino k/Poznania

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie i przeprowadzenie produkcji aromatów,
  • utrzymywanie jakości zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie,
  • utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne używane na produkcji.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie średnie techniczne,
  • obsługa komputera, mile widziana znajomość systemu ERP,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy, sprawność manualna i zdolności techniczne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • praca jednozmianowa w zespole 3 osobowym,
  • premie zależne od wykonania celów,
  • dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą),
  • opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie, wyraża Pan/ Pani  zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazany w ogłoszeniu. W każdym czasie może Pan/ Pani cofnąć zgodę kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

ID: 796102823

Anna Bortnowska

Member Since październik 2022
Ostatnio online wczoraj o 12:05

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?