1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 15 września 2021

Pracownik produkcji zagranica Skandynawia

  • Typ umowy

    Inny

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Lublin, Lubelskie

  • Kraj: Pozostałe

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094 poszukuje osób do pracy sezonowej

na produkcji

O PRACY

Lokalizacja: okolice Frederikshavn (Jutlandia Północna), Dania

Wynagrodzenie:  148 DKK brutto / h

Start: koniec września / początek października 2021

Kontrakt: 4-6 tygodni

Czas pracy: ok.11h dziennie - dzienne i nocne zmiany

Zadania: praca w przetwórni rybnej - filetowanie, pakowanie itp.

WYMAGANIA

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach

- mile widziane pary

- niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070

ID: 701614528

APP

Na OLX od lipiec 2021

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?