1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Śródmieście

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane September 09, 2020

Pracownik produkcji z własnym samochodem - branża motoryzacyjna

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gliwice, Śląskie

  • Kraj: Niemcy

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)

pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: NIEMCY, FULDA

GIGANT W PRANŻY PRODUKCJI OPON/ KÓŁ SAMOCHODOWYCH POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY W NIEMCZECH

Praca od zaraz! Wyłącznie dla mężczyzn! Wymagany własny środek transportu!

Stanowisko: pracownik produkcji

 opis stanowiska:

·        Praca przy linii produkcyjnej

·        Montaż kół samochodowych dla znanych marek samochodowych

·        Montaż kół zgodnie z zamówieniami kontrahenta

·        Stosowanie się do przepisów bhp

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

·        Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec

·        Wsparcie polskiego koordynatora

·        Wynagrodzenie zawsze na czas /  €

·        Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

Wymagania:

·        Umiejętność obsługi wózka widłowego - doświadczenie udokumentowane certyfikatem

·        Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem

·        Dyspozycyjność do pracy od zaraz

·        Umiejętność pracy w zespole

·        WŁASNY SAMOCHÓD

ID: 621949395Zgłoś