1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane January 12, 2021

Pracownik Produkcji, wolne weekendy, dofinasowanie dojazdu do pracy

  • 2 900 - 3 330 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujmy pracownika linii produkcyjnej!

Do wyboru dwie lokalizację! Łódź Widzew/Łódź Chojny, Ty decydujesz!

Wyślij sms o treści PRACA na numer 663 102 139 a oddzwonimy !

oferujemy

  • wynagrodzenie do 3330 zł brutto miesięcznie (w tym dofinansowanie do transportu)
  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • rozwój i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • kartę sportową, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków
  • możliwość wypracowywania nadgodzin płatnych 50%, 100% lub 200% stawki podstawowej!

zadania

  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości wyrobu
  • pakowanie wyrobu gotowego

oczekujemy

  • dyspozycyjności ( praca w systemie 3 zmianowym )

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 651415853Zgłoś