Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Pabianice
Dodane 28 listopada 2022

Pracownik produkcji leków - bez doświadczenia

  • 4 000 - 4 700 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Pabianice, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

  • Rekrutacja online

Opis

Do naszego stale powiększającego się zespołu Adamed Pharma S.A poszukujemy osób na stanowisko Pracownika Produkcji Leków.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z firmą Adamed,
  • Premię miesięczną w wysokości 10% wynagrodzenia zasadniczego,
  • Premia za brak absencji i wykonanie planu produkcyjnego (karta lunchowa – 300-600 zł brutto),
  • Nagroda kwartalna za zaangażowanie 1000 zł brutto,
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych (20% od Twojego wynagrodzenia zasadniczego),
  • Dodatkowe 540-720 PLN/rok na wybrane przez Ciebie benefity,
  • Bezpłatny transport pracowniczy (z Pabianic, Łodzi, Zduńskiej Woli i Łasku), parking dla zmotoryzowanych,
  • Bezpłatną opiekę medyczną (możliwość korzystania z pakietu stomatologicznego i rehabilitacji bez limitu),
  • Program Poleceń Pracowniczych - Polecisz znajomego - otrzymasz bonus do 4 000 zł brutto,
  • 50% dofinansowania do obiadów dostarczanych do firmy,
  • Dodatkowe świąteczne świadczenia pieniężne, paczki mikołajkowe dla dzieci, spotkania świąteczne.

Oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Doświadczenia w pracy na produkcji w firmie farmaceutycznej,
  • Chęci podjęcia pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

Zakres obowiązków:

  • Realizacja produkcji w zakresie:

- przygotowania urządzeń i pomieszczeń do procesu produkcji,

- przezbrojenia obsługiwanych urządzeń,

- opieka nad procesem nawarzenia , osuszania i granulowania,

  • Realizacja planów higieny pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych,
  • Wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy procesie produkcji,
  • Wykonywanie prac technicznych związanych z obsługą urządzeń konserwacja, drobne naprawy oraz regulacja urządzeń.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 533101525