1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane January 17, 2021

Pracownik produkcji w BHH Mikrohuta Sp. z o.o.

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Dąbrowa Górnicza, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Mikrohuta funkcjonuje nieprzerwanie od 1973 r. specjalizując się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnych i stopów niklowych.

Jest jedynym na polskim rynku producentem wyrobów ciągnionych ze stali stopowych

Szeroka gama produktów sprawia, iż wyroby Mikrohuty znajdują zastosowanie w wielu różnych sektorach produkcyjnych tj.: siatki i sita, obróbka na zimno, spawalnictwo, budownictwo oraz przemysł meblarski, samochodowy, medyczny, rolno-spożywczy i włókienniczy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza – Strzemieszyce ul. Katowicka 11

Zakres obowiązków, które obejmą osoby zatrudnione na tym stanowisku:

·        obsługa maszyn produkcyjnych do ciągnienia i obróbki cieplnej (ciągarki, piece)

·        kontrola przebiegu procesu produkcyjnego

·        produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości

·        właściwe i bezpieczne postępowanie z elementami dostaw i wyrobami będącymi w trakcie procesu na swoim stanowisku pracy

·        Czynności pomocnicze przy produkcji.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwu lub trzy zmianowym.

BHH Mikrohuta oferuje:

·        zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

·        wynagrodzenie zasadnicze, premie za brak absencji

·        dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe

·        bogaty pakiet socjalny,

·        pakiet medyczny płacony przez pracodawcę

·        Karta Multisport płacona przez pracodawcę

·        Owoce dla pracowników, tzw. „Owocowe wtorki”

·        Atrakcyjny bonus w programie „Poleć znajomego” – 1000 zł brutto

·        Możliwość korzystania z  Kasy zapomogowo - pożyczkowej

·        zatrudnienie bezpośrednio przez firmę BHH Mikrohuta Sp. z o.o.

Nasze oczekiwania:

·        dyspozycyjność, elastyczność (gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym)

·        umiejętność pracy z zespole

·        odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność, uczciwość

·        chęć do pracy

OSOBY ZAINTERESOWANE WSPÓŁPRACĄ PROSZONE SĄ O KONTAKT Z DZIAŁEM KADR

BHH MIKROHUTA SP. Z O.O.

BEZPOŚREDNI NUMER TELEFONU 32 461-34-23,

LUB DOSTARCZENIEM CV DO SIEDZIBY FIRMY.

ID: 651169724Zgłoś

Mikrohuta

Ostatnio online w dniu January 22, 2021

xxx xxx xxx