Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Gorzów Wielkopolski
Dodane 28 maja 2024

Pracownik produkcji / szlifierz

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma BitMet z siedzibą w Gorzowie Wlkp. zatrudni osobę na stanowisko szlifierz.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski (strefa przemysłowa)

Zakres obowiązków: szlifowanie gotowych elementów ogrodzeniowych, zgodnie z przyjętymi założeniami produkcyjnymi (praca w hali produkcyjnej).

Godziny pracy : 6:00 - 14:00

Zakres obowiązków:

  • szlifowanie spawanych ogrodzeń (szlifierką kątową)

  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się szlifierką kątowa

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • praca całoroczna - bez postojów sezonowych,

CV proszę wysłać przez formularz (wiadomość) OLX, nie odpowiadamy na telefony, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przypadku zgłoszeń poprzez formularz OLX prosimy o zawieranie aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych zgodnej z RODO (wszystkie CV bez klauzuli RODO są usuwane z bazy).

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 894886273

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?