1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane April 07, 2021

pracownik produkcji- stabilna praca, nie wymagamy doświadczenia

  • 20 - 23 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Nasz Klient, przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, lider w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych w regionie, poszukuje zmotywowanych osób, którym zależy na zdobyciu nowych kwalifikacji! Nie wymagamy doświadczania!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • atrakcyjny pakiet benefitów

zadania

  • przygotowanie tworzyw do produkcji
  • pobieranie oraz zdawanie tworzywa
  • czyszczenie młynków, suszarek
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym 4- brygadowym
  • nastawienia na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności
  • odpowiedzialność, dokładność, samodzielność
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 664932655Zgłoś