Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Zaniemyśl
Dodane 25 listopada 2021

Pracownik Produkcji/ Środa Wielkopolska

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zaniemyśl, Wielkopolskie

  • Praca w weekendy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Firma Decora S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych współpracowników do obsługi linii produkcyjnej na terenie Środy Wielkopolskiej.

Zakres obowiązków:

·      Proste prace manualne przy wytwarzaniu produktów

·      Kontrola jakości wykonywanych produktów

·      Pilnowanie porządku na stanowisku pracy pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej

Wymagania:

·      Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4 brygadowym

·      Sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie

·     Umiejętności: techniczne, manualne, pracy w zespole

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę [gwarantowana stawka podstawowa + premia]
  • Wypłatę zawszę na czas!
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Liczne szkolenia i kursy - finansowane przez firmę
  • Konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin
  • Wybrane dni owoce dla naszych pracowników
  • Dofinansowanie choinkowe
  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
  • Darmowy parking dla zmotoryzowanych

    Łatwy dojazd z dworca PKP w Środzie Wlkp. ok. 10 minut linią autobusową nr 1

WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

ID: 693077532

Zespół rekrutacji

Na OLX od marzec 2017
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?