Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Zaniemyśl
Dodane 10 stycznia 2022

Pracownik Produkcji / Środa Wielkopolska

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zaniemyśl, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca w weekendy

  • Praca zmianowa

Opis

Firma Decora S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych współpracowników do obsługi linii produkcyjnej na terenie Środy Wielkopolskiej.

Zakres obowiązków:

  • proste prace manualne przy wytwarzaniu produktów,
  • kontrola jakości wykonywanych produktów,
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4 brygadowym,
  • sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • umiejętności: techniczne, manualne, pracy w zespole.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę [gwarantowana stawka podstawowa + premia]
  • wypłatę zawszę na czas!
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • kartę Multisport
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • liczne szkolenia i kursy - finansowane przez firmę
  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin
  • wybrane dni owoce dla naszych pracowników
  • dofinansowanie choinkowe
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
  • darmowy parking dla zmotoryzowanych

Łatwy dojazd z dworca PKP w Środzie Wlkp. ok. 10 minut linią autobusową nr 1

WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

ID: 693077532

Zespół rekrutacji

Na OLX od marzec 2017
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?