Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielawa
Dodane 01 grudnia 2021

Operator produkcji – Praca z panelami dotykowymi – Darmowy dojazd

  • 3 900 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bielawa, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Rekrutacja online

Opis

Wraz z naszym Partnerem z branży motoryzacyjnej szukamy Pracowników do pracy na produkcji. Jeśli interesuje Cię praca przy innowacyjnym projekcie, w nowoczesnej, dużej Firmie, gdzie zdobędziesz nowe umiejętności oraz realne szanse na rozwój swojej kariery to czekamy właśnie na Ciebie!

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (Okolice Wrocław/Bielany Wrocławskie)

 Twoje zadania:

  • nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych za pomocą panelu dotykowego
  • kontrola i zmiana parametrów produkcyjnych, by zapewnić odpowiednią jakość produktu

Zapewnimy Ci:

  • stabilną umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy (nie z agencją)
  • extra wynagrodzenie: 3900 zł brutto + do 600 zł brutto premii
  • dodatkowe dni pracy płatne 100%
  • darmowy dojazd do pracy autobusem pracowniczym
  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko
  • dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej (duży wybór smacznych dań)
  • kartę Multisport
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • czynny udział w projekcie greenfield – ciekawą pracę w jedynej w Europie fabryce produkującej baterie litowo-jonowe na skalę masową
  • możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko starszego operatora produkcji
  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole, gdzie ceni się zaangażowanie
  • przyjazne warunki pracy w bezpiecznym środowisku produkcyjnym
  • zdobycie cennego doświadczenia w rozwijającej się międzynarodowej firmie, dbającej o ekologie

Rekomenduj też znajomych i zdobądź 500 zł za każde polecenie!!

(Wyślij sms o treści reko i dowiedz się więcej. Nie zapomnij powiedzieć o tym swoim znajomym.)

Co jest dla nas ważne

  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym (4 dni pracy po 12 godzin – 4 dni wolnego)
  • umiejętność obsługi komputera
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji - wszystkiego Cię nauczymy :)

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas :)

Opowiem Tobie o szczegółach pod numerem 881 948 827 (Paweł)

Zapraszamy do przesłania CV za pomocą poniższego przycisku Aplikuj

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 684837058