1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Czechowice-Dziedzice
Dodane January 13, 2021

Pracownik produkcji - praca dla kobiet

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Czechowice-Dziedzice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Tytuł stanowiska: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Czechowice- Dziedzice (przy granicy z Bielskiem)

Dni pracy: poniedziałek - piątek / III zmiany

Zadania:

- praca na linii produkcyjnej

- kontrola wizualna produkowanych detali

- obsługa wtryskarek

Wymagania:

- wysoka sprawność manualna, dobry wzrok

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Wynagrodzenie: stałe 17,50 zł brutto/h + dodatki

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) przez link: https://selekt.traffit.com/public/an/VFE9PQ==

Oferta pracy tymczasowej za pośrednictwem SELEKT KIW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 19749.

ID: 651593787Zgłoś

Paulina

Ostatnio online dziś o 10:42 AM

xxx xxx xxx