Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rojów
Dodane 26 września 2022

Pracownik Produkcji/Pakowania

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Rojów, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Grupa CHIC jest liderem branży elektronicznych papierosów, a od 2015 roku część Grupy British American Tobacco.

Fabryka liquidów- eSmoking Liquids powstała w 2014r. i jest jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów w Europie produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów.

Jesteśmy największym branżowym pracodawcą, a duży zespół to duże możliwości rozwoju dlatego zaaplikuj na wolne stanowisko w naszej firmie:

Pracownik produkcji/pakowania.

Miejsce pracy: Rojów

Zakres obowiązków:

  • Proste prace manualne.
  • Pakowanie buteleczek do pudełek.
  • Kontrola jakości produktu.

Oczekujemy:

  • Zdolności manualne.
  • Sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w grupie.
  • Motywacji do pracy.
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,.

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenie na okres 3 miesięcy,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 779694362