Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bukowno
Dodane 03 sierpnia 2022

Pracownik produkcji - operator maszyn

  • 4 380 - 4 880 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bukowno, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

TELE-FONIKA KABLE S.A. poszukuje do Zakładu Recyklingu Odpadów w Bukownie pracownika na stanowisko:

Operator wielomaszynowy

Miejsce pracy: Bukowno

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe mile widziane o profilu technicznym, mechanicznym
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Obowiązki:

  • sortowanie odpadów kablowych
  • przeróbka odzyskanych surowców
  • obsługa maszyn Eldan

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku (6 – 14; 14 – 22; 22 - 6)
  • pakiet socjalny (premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o aplikacje za pośrednictwem portalu OLX (załączając CV).

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę z Kierownikiem.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce www.tfkable.com/kariera ”.

ID: 675919816
User avatar

Rekrutacja TF Kable

Member Since maj 2016
Ostatnio online w dniu 05 sierpnia 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?