1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane April 07, 2021

Pracownik produkcji od zaraz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dąbrowa Górnicza, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujesz stałej pracy z darmowym dojazdem? Posiadamy ofertę idealną dla Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

oferujemy

  • wynagrodzenie od 2400zł na rękę
  • premię za pracę w systemie 4-brygadowym
  • bezpłatny dojazd do zakładu w Sosnowcu oraz Dąbrowie Górniczej (z lokalizacji: Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice, Sławków, Jaworzno)
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • przejście w struktury firmy już po 3 miesiącach (po przejściu m.in. dodatkowe premie, wczasy pod gruszą)
  • bogaty pakiet socjalny RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne)

zadania

  • praca przy obróbce detali
  • kontrola jakości
  • prace manualne

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym czterobrygadowym
  • motywacji i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 668559553Zgłoś