1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane November 30, 2020

pracownik produkcji -> nowa wyższa stawka -> zatrudnienie od zaraz

  • 3 364 - 3 519 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Długo oczekiwana rekrutacja właśnie ruszyła.

Dodatkowo mamy nową, wyższą stawkę.

Jeśli masz doświadczenie na produkcji, szukasz stabilnego zatrudnienia od zaraz to jest to oferta idealna dla Ciebie.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki oraz urlop wypoczynkowy),
  • pracę zmianową,
  • możliwość podniesienia kompetencji - system wewnętrznych szkoleń,
  • opiekę medyczną,
  • kartę sportową OK System,
  • stołówkę pracowniczą (dofinansowaną),
  • opiekę konsultanta Randstad,
  • miłą atmosferę,
  • czyste i ciche miejsce pracy.

zadania

  • montaż elementów z użyciem narzędzi,
  • obsługiwanie urządzeń do produkcji, np, nawijarki, prasy, testery automatyczne,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • zdolności manualnych,
  • obsługi komputera przynajmniej w stopniu podstawowym,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 641065012Zgłoś