1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane December 04, 2020

Pracownik produkcji->nowa rekrutacja ->zarobki do 23,55zł/h-z dojazdem

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dąbrowa Górnicza, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Oferta pracy w jednej z najczystszej odlewni w Europie u światowego lidera produkującego tarcze hamulcowe w Dąbrowie Górniczej.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą wyślij sms o treści "brum" na numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Poznaj nas i naszą ofertę, odwiedzając stronę https://www.randstad.pl/brembo/

Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne, a otrzymasz Upominek

oferujemy:

  • darmowy dojazd: Będzin, Bolesław, Ciągowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Łazy, Mysłowice, Myszków, Okradzionów, Olkusz, Poręba, Sławków, Sosnowiec, Zawiercie
  • stawkę 23,55 zł brutto (w tym premie – dużo zależy od Twojej obecności w pracy i wydajności)
  • program poleć znajomego - bon 200zł/os.
  • bogaty system premiowy
  • bon żywieniowy za każdy przepracowany miesiąc – około 200 zł
  • wolne święta
  • program wprowadzający
  • po okresie współpracy z agencją, możliwość przejścia pod Klienta
  • karta sportowa i prywatna opieka medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach

zadania

  • obróbka tarczy za pomocą narzędzi, elektronarzędzi
  • kontrola jakości odlewu
  • selekcja gotowych odlewów do kontenerów
  • osadzanie rdzeni

oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego po zmianie porannej i popołudniowej oraz 2 dni wolnego po zmianie nocnej)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 641934745Zgłoś