1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane November 23, 2020

Pracownik produkcji->nowa brygada->23,55 zł brutto->bezpłatny bus->8h

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dąbrowa Górnicza, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Brembo uruchamia nową odlewniczą brygadę produkcyjną w Dąbrowie Górniczej i planuje zatrudnienie ponad 30 osób.

Bądź jedną z nich i zajmij stanowisko w odpowiedniej strefie:

·        wytapiania żeliwa

·        osadzania rdzeni

·        szlifowania elektronarzędziami

·        obsługi maszyn automatycznego wykańczania

·        kontroli wizualnej produktów

Nie czekaj! Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści "brembo" - a oddzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

oferujemy

Jasne zasady wynagradzania:

·        Konkurencyjna stawka godzinowa

·        Premia produkcyjna

·        Premia jakościowa

·        Premia za pracę w systemie 4-brygadowym

·        Dodatek za pracę w porze nocnej

·        Dodatek energetyczny na stanowiskach o wysokim wydatku kcal.

Stabilność zatrudnienia:

·        Umowa o pracę na cały etat (najpierw za pośrednictwem APT, a po kilku miesiącach bezpośrednio pod firmą)

·        Pensja wypłacana zawsze na czas

·        Praca w dużej firmie (zatrudniamy na świecie ponad 10 tysięcy osób)

Dodatkowe benefity:

·        Bezpłatny przewóz z kierunków: Mysłowice, Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Poręba, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin

·        Paczki świąteczne

·        Ubezpieczenie grupowe

·        Wolne Święta (niestandardowy system 4-brygadowy)

zadania

  • obróbka tarczy za pomocą narzędzi, elektronarzędzi
  • realizacja planów produkcyjnych
  • kontrola jakości odlewu
  • selekcja gotowych odlewów do kontenerów
  • osadzanie rdzeni

oczekujemy

·        doświadczenia w pracy produkcyjnej

·        obsługi szlifierki lub innych elektronarzędzi

·        gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (wolne święta)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 639616039Zgłoś