1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 23 czerwca 2021

Pracownik produkcji/ Monter - praca nawet od zaraz!!

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteś rzetelnym i zaangażowanym pracownikiem? Szukasz stabilizacji i spokojnej pracy? Jeśli potrafisz posługiwac się elektronarzędziami to znaczy, że dobrze trafiłeś!! Nasz klient, skandynawska Firma zlokalizowana w Szczecinie Dąbiu szuka pracowników od zaraz!

Twoje zadania:

  • Składanie obudów szaf sterowniczych
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Dbanie o porządek na swoich stanowisku pracy

To oferta dla Ciebie jeśli:

  •  Masz doświadczenie w pracy na produkcji
  •  Masz zdolności manualne
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie dwóch zmian (6:00 – 14:00; 14:00 – 22:00)
  •  Masz motywacje do rozpoczęcia pracy

Oferujemy:

  • Stabilność i rozwój
  • Umowę o pracę
  • Świetną atmosferę i dobre warunki pracy

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV!

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. K.

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 682543026